Menu

Wygoda w wannie dzięki parawanom nawannowym

Właściciele małych łazienek często mają dylemat – wybrać wannę czy prysznic. Wanna pozwala na długie, relaksacyjne kąpiele, prysznic to z kolei znakomite rozwiązanie gdy nie mamy czasu na kąpiel lub gdy chcemy się szybko odświeżyć. Co więc wybrać. W takiej sytuacji najlepiej spróbować połączyć wygodę wanny z funkcjonalnością prysznica.Do tego celu idealnie nadają się…

Do tego celu idealnie nadają się parawany nawannowe. Parawany nawannowe są produkowane w wielu wariantach i rodzajach. Do ich produkcji używa się szkła hartowanego lub szyb polistyrenowych, czyli tych samych materiałów, z których produkowane są drzwi i szyby prysznica. Parawan na wannę możemy wybierać spośród parawanów montowanych na stałe lub modeli składanych – w zależności od wystroju i urządzenia naszej łazienki.

Podobnie jak przy drzwiach prysznicowych, tutaj także mamy dowolność w wyborze rodzaju szyby – przeźroczysta, oszroniona, matowa bądź z połyskiem. Wiele z nich ma także montowane praktyczne i wygodne wieszaki na ręczniki. Tego typu parawan do łazienki możemy dobrać do każdego kształtu i rodzaju wanny. Nie ma znaczenia czy zdecydujemy się na wanna półokrągłą, trójkątną, czy też może pozostaniemy przy klasycznym kształcie.

Jak już wspomniano wyżej parawany nawannowe można montować na stałe lub składane. Te drugie też mogą być montowane na różne sposoby – mogą mieć postać drzwi przesuwnych lub harmonijkowych, ich wybór należy uzależnić od wielkości łazienki i typu wanny np. w przypadku wanny półokrągłej w grę wchodzi tylko parawan składany montowany na sposób harmonijkowy.

3 komentarzy
  1. goraleczka
  2. zdrowy76
  3. Lolik

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *