Menu

Uniwersalne, praktyczne toalety rimless

Zapoznając się z ofertą producentów czy dystrybutorów ceramiki sanitarnej, można trafić na wiele ciekawych, praktycznych, efektownych rozwiązań, na nowości, które znacznie poprawiają standard użytkowania. W szerokiej ofercie przeznaczonej do toalety, zwracają uwagę stosunkowo nowe produktu, określenia takie jak toaleta bezrantowa, rimfree czy rimless.Uniwersalne, praktyczne toalety rimless – galeria

Na pierwszy rzut oka widać przede wszystkim ciekawy, uniwersalny design oraz… wyższą cenę w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami. Czym charakteryzuje się miska wc typu rimless, na czym polega nowatorska konstrukcja bezrantowych, bezkołnierzowych toalet. Od razu widać, że ten typ urządzeń sanitarnych to prosty, uniwersalny design, co w praktyce przekłada się na wiele korzyści. Poza tym, że jest to ceramika sanitarna, która jest po prostu ładna i praktyczna, bez zakamarków, rantów, obrzeży będzie także łatwo utrzymać w niej idealną czystość.

I to jest zasadnicza, najważniejsza…

I to jest zasadnicza, najważniejsza cecha toalet typu rimless. W zwykłych miskach wc obrzeże to nie tylko swoista zapora dla wody spłukującej wnętrze, ale także świetne warunki dla osadzania się brudu oraz bakterii. Zwłaszcza, że niełatwo dokładnie umyć to miejsce. Dlatego rozwiązanie jakim jest miska rimless jest wręcz idealne i naprawdę uniwersalne w każdym znaczeniu. Prosty design pasuje praktycznie do każdego wnętrza.

Higieniczna, gładka powierzchnia, czysta dzięki dokładnemu płukaniu, to najlepsze rozwiązanie w obiektach, instytucjach, szpitalach. Ale równie dobrze sprawdzi się w każdym domu, również ze względu na oszczędne zużycie wody.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *