Menu

Uchwyty dla niepełnosprawnych są wytrzymałe

Czasami gdy oglądamy uchwyty dla niepełnosprawnych, które możemy zamontować w swojej łazience, możemy odnieść wrażenie, że są one bardzo słabe i że przy zbyt dużym nacisku mogą się złamać. Jednak nic bardziej mylnego, bo mimo iż są one dość delikatne z wyglądu, to jednocześnie są wykonane ze specjalnej stali, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe.



Poza tym uchwyty dla niepełnosprawnych…

Poza tym uchwyty dla niepełnosprawnych są montowane na specjalnych śrubach, które nawet przy bardzo dużym obciążeniu nie mają najmniejszego prawa wypaść ze ściany. Nie mniej jeżeli chcemy kupić uchwyty dla niepełnosprawnych, to powinniśmy w pierwszej kolejności zmierzyć łazienkę, tak aby dobrać do niej odpowiednią długość uchwytów. Bo z pewnością na nic się nam one nie przydadzą jeżeli będą za duże i taka niepełnosprawna osoba nie będzie wstanie podjechać do nich wózkiem. A więc pamiętajmy, że w pierwszej chwili musi być zrobiony dokładny pomiar, a później w sklepie wybrany odpowiedni uchwyt.

Gdy już to mamy, to możemy samodzielnie przystąpić do pracy, która spowoduje, że uchwyty dla niepełnosprawnych znajdą się w odpowiednim miejscu, a ponieważ nie jest to ciężkie zadanie, to z pewnością świetnie sobie z nim sami poradzimy. Warto pomyśleć o takich rzeczach, bo osobą niepełnosprawnym bardzo ułatwiają one życie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *