Menu

Rozwiązanie do małej łazienki -mała umywalka

Jeśli urządzamy wnętrza, mała umywalka to dobry pomysł, jeśli dysponujemy malutką łazienką, albo niewielkim pomieszczeniem sanitarnym. W takim pomieszczeniu najlepiej sprawdzą się pomniejszone wersje potrzebnych sprzętów. W końcu będzie nam zależało, żeby zmieścić tam ich jak najwięcej, a jednocześnie, żebyśmy mogli w takim pomieszczeniu się swobodnie poruszać.Mała umywalka może być taki rozwiązaniem,…

Mała umywalka może być taki rozwiązaniem, które nam to zapewni. Podstawową zaletą takiego rozwiązania jest to, że taki model wszędzie się zmieści. Niewielkie rozmiary( maksymalnie 45 centymetrów długości, to najszerszy wymiar )dają nam różne możliwości zastosowań. Dodatkowo, mała umywalka może także inaczej wyglądać. Może być w kształcie prostokątnym, a może być okrągła. Najpopularniejsze wersje przypominają kształt owalny. Mała umywalka może być umywalką narożną. Taka wersja sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie dostępna przestrzeń jest bardzo niewielka. Wisząca w kącie mała umywalka może mieć sporo zalet, jednak w takim przypadku zastanówmy się, czy powiesimy coś nad nią – w rogu. Są dostępne modele niewielkich luster, które też w rogu można powiesić.

Jeśli nie chcemy się decydować na taki model umywalki, a potrzebujemy umieścić ją w kącie pomieszczenia, możemy wybrać wersję asymetryczną. Taka mala umywalka może mieć na przykład kran i otwór umieszczony z boku, a przy tym, jej kształt może być ścięta z dwóch stron, tak aby pasować do ścian w kącie. Takie rozwiązanie może się się bardzo dobrze sprawdzić, jeśli naprawdę mamy mało miejsca.

2 komentarzy
  1. Ania
  2. krakowiak82

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *