Menu

Rodzaje kabin prysznicowych marki Cersanit

Kiedyś łazienka w mieszkaniu była wyznacznikiem luksusu, dziś to niezbędne minimum. Wielu z nas pragnie też odpowiednio ją wyposażyć. Marka Cersanit bardzo ułatwia to zadanie. Do ich najlepszych produktów można zaliczyć kabiny prysznicowe. Prysznic lub wanna – zwykle to nasz największy dylemat, jeśli chodzi o wyposażenie łazienki.Zwolenników jednego i drugiego jest tyle…

Zwolenników jednego i drugiego jest tyle samo, niemniej w wielu wypadkach kabina prysznicowa okazuje się po prostu bardziej praktyczna. Stąd znacznie więcej osób decyduje się na montaż prysznica. Dzisiaj kabina prysznicowa niesie ze sobą wiele nowoczesnych udogodnień, dzięki czemu kąpiel na stojąco może być równie relaksująca i przyjemna, co kąpiel na leżąco w wannie. Kabiny prysznicowe Cersanit charakteryzują się uniwersalnością.

Oznacza to, że pasują właściwie do każdego stylu, są eleganckie, choć skromne. Taka kabina najczęściej składa się z brodzika, płytkiego lub głębokiego oraz drzwi prysznicowych. Te ostatnie mogą się od siebie bardzo różnić. Oferta marki Cersanit w tym względzie jest bardzo bogata. Każde drzwi prysznicowe wykonane są z mocnego, chromowego szkła, który się nie stłucze. Mogą one być przezroczyste lub pokryte ozdobnym motywem.

Także kształt kabiny prysznicowej możemy dostosować do swoich potrzeb. Kabiny narożne mają półokrągłe drzwi przesuwne lub otwierane jak klasyczne drzwi za pomocą uchwytu. Kabiny prysznicowe Cersanit mogą być jedno lub więcej osobowe, zwykle posiadają hydromasaż oraz siedzisko. Są więc nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne.

Jedna odpowiedź
  1. Radosław

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *