Menu

Remont wanny – nowe pomysły

Wanny starzeją się często szybciej, niż byśmy sobie tego życzyli, szczególnie te metalowe. Z upływem czasu emalia na nich pęka, czasem odpryskuje uszkodzona w wyniku upuszczenia ciężkich przedmiotów, traci swój blask i staje się coraz mniej estetyczna.Czy jedynym rozwiązaniem pozostaje wówczas…

Czy jedynym rozwiązaniem pozostaje wówczas zakup nowej wanny. Montaż nowej wanny wiąże się najczęściej z remontem całej łazienki, skuwaniem starych kafelków, zakupem i położeniem nowej glazury. Nie każdy budżet domowy przewiduje takie obciążenie. Kwestia jest wyjątkowo trudna, jeśli jedynie wanna wymaga wymiany, a dotychczasowy wystrój wnętrza całkowicie odpowiada naszym gustom i nie ma potrzeby wprowadzania kosztownych zmian.

Zaczynamy więc oszczędzać na remont całego pomieszczenia lub „przymykamy oko” na niedostatki i wątpliwy urok naszej wanny. Na rynku z wyposażeniem łazienkowym pojawiają się jednak nowe pomysły, które mogą być w naszej sytuacji idealnym rozwiązaniem. Otóż niekoniecznie musimy rezygnować ze starej wanny. Dziś możemy nabyć specjalne akrylowe wkłady cechujące się niezwykłą trwałością i doskonałą estetyką.

Koszty zakupu i montażu takiej wanny do naszej starej i wysłużonej, która będzie stanowiła wówczas wspaniałą warstwę izolacyjną, są porównywalne z kosztami zakupu i montażu nowej wanny. Jest to niezwykle ciekawa koncepcja i warto się nią zainteresować, szczególnie w sytuacji, kiedy nie przewidujemy remontu łazienki.

3 komentarzy
  1. Wyczesany
  2. Ewa
  3. zniemiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *