Menu

Półki wiszące .

Pólka wisząca jest to rozwiązanie dla małych powierzchni i do zaaranżowania w nich jak najwięcej miejsca użytkowego. Półka wisząca ma ten plus że można zamontować wiele na ścianie takich mebelków, co będzie dobrym rozwiązaniem dla osób mających dużo rzeczy a nie mających dużego metrażu.Półki wiszące . – galeria

kalendarze ścienne

Foto: pixabay.com

kalendarze ścienne

Foto: pixabay.com

kalendarze ścienne

Foto: pixabay.com

Jest to również bardzo modne i wygodne. Półka wisząca to przede wszystkim wygoda i większa pakowność można takich mebelków zamontować na jednej ścianie bardzo dużo co będzie dobrym rozwiązaniem kiedy dysponuję się małą ilością miejsca. W meblowych sklepach można kupić całe zestawy takich mebli, znajdują się tam szafki ścienne, półki na ozdoby lub małe rzeczy np biżuterię, tu można jeszcze dokupić specjalne wiklinowe koszyki które mają funkcję szuflady.

Półka wisząca ma też zastosowanie w…

Półka wisząca ma też zastosowanie w sklepach np odzieżowych kiedy posiada się mały boks a dużo towaru, wygląda to estetycznie chodź może być nie wygodne dla oglądających z powodu takiego jak nie możliwość obejrzenia towaru w całej okazałości tak jak np.

na wieszaku lub manekinie, jednak na takie rozwiązanie decyduję się sporo sklepikarzy. By przymocować taki mebel potrzebna jest wiertarka, oraz specjalne wkręty do ściany ponieważ taki mebel jest ciążki i kiedy jest źle zamontowany może po prostu się urwać w ten czas taka półka wisząca może np spaść komuś na głowę i stanowić zagrożenie.

3 komentarzy
  1. Ania
  2. xenaaa
  3. krzyś56

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *