Menu

Półka wisząca do salonu – co na niej ustawić?

Wiele osób ceni sobie porządek w mieszkaniu połączony ze stylowymi i przemyślanymi aranżacjami. Starając się stworzyć wnętrze minimalistyczne, unikamy ustawiania różnych ozdób na meblach. Nie znaczy to jednak, iż nie powinno ich być wcale. Idealnym miejscem dla nich będzie półka wisząca. Taka półka do salonu nie musi być wcale awangardowa. Zwykła, prosta, drewniana półka do zawieszenia na specjalnych uchwytach nie wprowadzi chaosu w cały wystrój, lecz pięknie go uzupełni.W zależności od jej wielkości,…

W zależności od jej wielkości, może nam posłużyć jako półka na ulubione książki lub na rodzinne zdjęcia. Będzie to bardzo uroczo wyglądać, nawet w nowoczesnym wnętrzu. Taki miły akcent nada pomieszczeniu nieco ciepła i ujawni też co nie co na temat samego właściciela mieszkania. Ponadto półki wiszące nie są tak ciężkie, że wymagałyby jakiejś szczególnej techniki montażu. Jeśli tylko w solidny sposób ją powiesimy na ścianie, a także będziemy unikali układania na niej zbyt wielu rzeczy, to możemy mieć pewność, iż stabilnie się utrzyma. Ponieważ na takiej półce wszystko widać gołym okiem, absolutnie nie powinno być na niej bałaganu.

Nie wyglądałoby to ani stosownie,…

Nie wyglądałoby to ani stosownie, ani atrakcyjnie. Półka wisząca może być też idealnym miejscem na przykład na ułożenie swojej kolekcji płyt. Będzie to kolejna skromna informacja o gospodarzu pozostawiona dla gości, którzy mogą zaciekawić się rodzajem słuchanej przez niego muzyki czy powodem kolekcjonowania tych płyt. Półka wisząca świetnie eksponuje elementy ozdobne, warto zatem zamontować taką w salonie.

2 komentarzy
  1. Rozalia
  2. pomyslowy45

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *