Menu

Otwarte czy zamykane szafki w łazience?

Wybór odpowiednich elementów do wyposażenia łazienki to trudna sprawa. Na przykład takie szafki wiszące – jakie będą lepsze: otwierane czy może otwarte, by wszystko było pod ręką. I gdzie je zawiesić. To kilka podstawowych pytań, na które trzeba udzielić odpowiedzi zawczasu. O tym, że szafki w łazience to obowiązek, nikogo przekonywać nie trzeba.


antyperspirant

Foto: pixabay.com

Możliwe, że kwestia dogadania, ile tych szafek…

Możliwe, że kwestia dogadania, ile tych szafek powinno być, jest już kwestią sporną, ale nie oto chodzi. W łazience musi być miejsce na schowanie środków czystości oraz tych do pielęgnacji ciała. A kiedy się nad tym zastanowić, kosmetyków( nawet tych najbardziej niezbędnych ), uzbiera się niezła ilość. Do tego inne elementy i już szafki zapełniają się z prędkością błyskawicy.

antyperspirant

Foto: pixabay.com

Szafki wiszące są bardzo praktyczne i przeważnie przynajmniej jeden taki mebel zagości w naszym wnętrzu. Pojawia się jednak kwestia, czy powinny być one zamykane, czy niekoniecznie. To drugie rozwiązanie staje się dobre, gdy często pojawiają się problemy z szukaniem przedmiotów. Kiedy nie ma zamykania, wszystko jest na wierzchu i od razu widać, co i jak – gdzie jest dezodorant, a gdzie pasat do zębów. Z drugiej jednak strony, są przecież takie rzeczy, których może niekoniecznie należy wystawiać na widok publiczny.

Wtedy zamykana szafka jest lepsza…

Wtedy zamykana szafka jest lepsza. No i za drzwiczkami nie widać bałaganu – w razie nagłej wizyty gości, można wszystko szczelnie zamknąć i nie widać nieporządku przynajmniej na ten krótki moment. Z tego wynika, że idealne byłoby rozwiązanie gdzieś pośrodku; rzeczy ważne na widoku w otwartej przestrzeni, a to, co do ukrycia – za zamykaną szafką. I problem z głowy.

3 komentarzy
  1. mameja
  2. Renata
  3. Rozalia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *