Menu

Organizacja w małej łazience

Wszyscy znamy z amerykańskich filmów łazienki, w których spokojnie można by zatańczyć kankana. Któż z nas nie marzył choć raz o takich gabarytach łazienki. Niestety większość z nas musi się zmierzyć z szarą, ponurą rzeczywistością – małą łazienką.A przecież i taką łazienkę…

A przecież i taką łazienkę można urządzić ładnie i funkcjonalnie. Przy odrobinie pomysłowości nasza niewielka kubaturowo łazienka może zamienić się w całkiem przyjemne i sprzyjające relaksowi pomieszczenie. Przede wszystkim – o ile nie jesteś gorącym zwolennikiem długich i gorących kąpieli – zrezygnuj z wanny. W jej miejsce możesz wstawić zajmującą nieco mniej miejsca kabinę prysznicową. Umywalka – najlepiej, żeby była niewielkich gabarytów.

Dobrze też od razu zaopatrzyć się w szafkę pod umywalkę – w ten sposób wykorzystasz miejsce pod umywalką i od razu zdobędziesz półki na niezbędne w łazience detergenty lub papier toaletowy. Miejsce w małej łazience można też zaoszczędzić instalując szafkę z lustrem – za jednym zamachem zyskamy półeczki na milion kosmetyków żony i córki oraz rozwiążemy kwestię tego, jakie nabyć lustro.

Ciekawym pomysłem jest też wykorzystanie przestrzeni nad. drzwiami łazienki. To miejsce idealnie nadaje się na zamontowanie niewielkiej półeczki – doskonałe miejsce na zapas ręczników. Starajmy się, aby nie zagracić zbytnio takiej łazienki- zbyt duża ilość mebli i bibelotów spowoduje wrażenie nieładu i ciasnoty. Postarajmy się więc, aby w takiej łazience były tylko naprawdę niezbędne urządzenia.

2 komentarzy
  1. Arkadiusz
  2. Wojtek13

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *