Menu

Od czego zacząć aranżowanie małej łazienki?

Czym dla ciebie jest łazienka. Miejscem, gdzie codziennie dokonujesz porannej higieny i bierzesz wieczorne kąpiele. A może czymś w rodzaju małego gabinetu SPA. Jakkolwiek by było, twoja łazienka, nawet niewielka, może i powinna wyglądać nie tylko czysto, ale też atrakcyjnie i modnie.Od czego to zależy…

Od czego to zależy. Wiele od naszego podejścia. Jeśli z góry zakładasz, że w małej łazience nie jesteś w stanie stworzyć żadnej sensownej aranżacji, zapewne tak właśnie będzie. Ale jeżeli przystąpisz do pracy z nadzieją i pozytywnym nastawieniem, na pewno trafisz na pomysł, który wręcz idealnie będzie pasował do twojej małej łazienki.

Zacznij od przejrzenia różnych projektów w katalogach sklepów meblowych czy w Internecie. Pomysłów jest masę, trzeba tylko umieć wśród nich wyszukać te perełki i możliwie najtańszym kosztem wprowadzić je w życie. Bo przecież nie chodzi też o to, aby wydać majątek i zadłużyć się na następne 30 lat z powodu łazienki. Do wszystkiego należy podejść z rozsądkiem. Gdy już trafisz na kilka aranżacji, które ci się spodobają, wyciągnij z nich coś wspólnego.

Mieszanie stylów jest ryzykowne i może ci nie wyjść, jeśli nie masz wprawy, lepiej więc skupić się na aranżacji małej łazienki w jednym konkretnym stylu i konsekwentnie się tego trzymać. Oczywiście nie musisz kopiować żadnego z projektów, ale możesz się na nim wzorować. Kolorystykę wybierz taką, która tobie odpowiada, przy czym pamiętaj, że nadmiar ciemnych kolorów przytłoczy i tak już małe wnętrze. Stosując się do tych wskazówek, z pewnością odniesiesz sukces.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *