Menu

O pisuarach

Obecnie pisuary są dość powszechnym, choć nie zawsze stosowanym rozwiązaniem, trafiającym w zapotrzebowania panów. Najczęściej, jeśli nie zawsze pisuary spotykamy w knajpach, restauracjach, hotelach, szkołach, miejscach użyteczności publicznej- czyli wszędzie tam gdzie istnieje potencjalne podejrzenie, że jakiś mężczyzna może poczuć potrzebę skorzystania właśnie z pisuaru.O pisuarach – galeria

W prywatnych mieszkaniach z zamieszczonym w ubikacji pisuarem osobiście nigdy się nie spotkałam.

Choć nowoczesne trendy dekoratorskie biorą pod…

Choć nowoczesne trendy dekoratorskie biorą pod uwagę zastosowanie pisuaru w typowo męskim mieszkaniu, to myślę, że jeszcze daleka droga, do tego by taki pomysł wszedł do kanonu nowoczesnej łazienki na dobre. Pisuary budzą bowiem nieodłączne skojarzenie z toaletą miejską. Poza tym są trudne w utrzymaniu czystości, a ich mycie nie należy do przyjemności. Pisuary zamieszczone rzędem w miejscach użyteczności publicznej powinny być montowane na odpowiedniej wysokości, w dość szerokich odstępach.

Najlepiej kiedy pisuary oddzielone są od siebie małymi ściankami. Pisuary dostępne są w dużych sklepach z armaturą sanitarną oraz u producenta, najczęściej robione na zamówienie. Koszt pisuaru nie jest zbyt wysoki, dlatego nie stanowi bariery dla kogoś, kto postanowił wdrożyć w życie pomysł zamontowania pisuaru we własnej łazience.

Jedna odpowiedź
  1. NoBody

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *