Menu

Nowoczesne i piękne. Produkty Geberit

Kiedy brakuje pomysłów aranżacyjnych na łazienkę, warto zamiast tradycyjnej muszli sedesowej z rezerwuarem wody zainstalować produkty systemu Geberit. Te innowayjne produkty i rozwiązania sanitarne sprawiają, że to, co przeszkadza, estetycznie uwiera – rezeruwar, spłuczka czy rury doprowadzające doń wodę – możemy ukryć pod tynkiem i cieszyć oko czystą przestrzenią, w której tylko fantazyjne przyciski widoczne na ścianie podpowiadają, gdzie ukryła się spłuczka.Ceny produktów Geberit nie są wygórowane w…

Ceny produktów Geberit nie są wygórowane w stosunku do jakości produktów. Kto choć raz stanął przed wyborem armatury i systemu kanalizacyjnego czy odpływowego, ten wie, że to inwestycja ważna zarówno z ekonomicznego, technicznego jak i estetycznego punktu widzenia. Popularne, coraz popularniejsze Geberity mają długi okres gwarancji, wykonane są z doskonałej jakości materiałów, a asortyment obejmuje zarówno systemy rur i złączek potrzebnych do budowy systemu kanalizacyjnego, jak i ceramikę sanitarną z bidetami włącznie oraz szeroki wybór modeli przycisków do spłukiwania wody w toalecie. Kto ceni niezawodność, jakośc i estetykę powinien wybrać do swojej łazienki produkty Geberit.

To także rozwiązanie dla osób ceniących…

To także rozwiązanie dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania – Geberit ma w swojej ofercie toalety myjące, wyposażone w specjaną dyszę, która myje dolne części ciała tuż po skozystaniu z toalety i czyni zbędnym używanie papieru toaletowego. Podmywanie się bezpośrednio po skorzystaniu z ubikacji daje poczucie czystości i świezości. Wzmaga się ono jeszcze, gdy skorzystamy z opcji suszenia ciała ciepłym powietrzem.

2 komentarzy
  1. goraleczka
  2. Anastazja_78_waw

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *