Menu

Na wysoki połysk – umywalki stalowe.

Na rynku dostępnych jest wiele umywalek, jednak szczególną uwagę zwracają umywalki stalowe. Choć ich cena nie należy do najtańszych, trzeba przyznać, że robią niezwykłe wrażenie. Wykonane w różnych kształtach, pełnią nie tylko funkcje higieniczne, lecz są tak samo niezwykłą ozdobą łazienki. Najpopularniejsze kształty owych umywalek, to okrąłgłe misy, profilowane w kwadracie wyżłobienia półokrągłej misy, czy profilowane w kwadracie okrągłe misy.Na wysoki połysk – umywalki stalowe. – galeria

Wszystkie umywalki stalowe są piękne, ze stali nierdzewnej, a jej wysoki połysk nadaje im charakteru i wysokiej klasy. Umywalki stalowe okrągłe przeznaczone są do wpuszczenia w blat. Zwykle grubość stali wynosi 0, 9 mm, a wymiary zewnętrzne kształtują się od 320 mm do 381 mm. W komplecie otrzymujemy także uchwyty mocujące, uszczelki i przelew. Profilowane misy w kwadracie natomiast są przystosowane do montażu na ścianie. Zwykle wymiary wahają się w przedziale 600 x 450 x 140 mm. Jeśli chodzi jednak o umywalki stalowe z montażem ściennym, a także całym wyposażeniem jak odpływ, osłona syfonu również ze stali nierdzewnej, to wymiary kształtują się mniej więcej około 460 x 460 x 360 mm.

Ich wygląd podkreśla precyzję, chociażby dlatego, iż…

Ich wygląd podkreśla precyzję, chociażby dlatego, iż stal nierdzewna okrywa także syfon, łącząc się z umywalką w jedną ciekawą całość.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *