Menu

Mały remont w łazience

Zastanawiając się nad remontem konkretnego pomieszczenia, myślimy co chcielibyśmy zmienić, na co nas stać, a następnie wybieramy się do sklepów budowlanych żeby skonfrontować nasze pomysły z artykułami, które są w sklepach dostępne. Nie zawsze układa się wszystko w jedną, logiczną całość, szczególnie, kiedy ktoś nam uzmysłowi, że na przykład wanny asymetryczne, które tak bardzo nam się podobają do naszej łazienki się nie zmieszczą, chyba, że już nie umieścimy tam pralki.W naszym kraju, pralka zwykle znajduje się…

W naszym kraju, pralka zwykle znajduje się w łazience, dlatego też dla wielu jest to zburzenie całej koncepcji. Aranżacje łazienek pokazują nam, że nie zawsze wszystko jest możliwe, jednak obecnie technika jest tak posunięta do przodu, że można wyczarować cuda, nawet w najmniejszej klitce. Często widząc łazienkę, szczególnie przy zakupie mieszkania, denerwujemy się, że jest nie tylko mała, ale także bardzo brzydka, ciemna i kompletnie nie do użytku. Wiedząc, że nas nie stać na duży remont, zastanawiamy się co możemy zrobić żeby ją rozjaśnić, wprowadzić nieco życia i optymistycznych kolorów.

Czasami zmiana tapety, odmalowanie sufitu na śnieżnobiały kolor, położenie jasnego lenteksu sprawi, że nasza łazienka zatętni życiem. Do tego kolorowy parawan nawannowy i okaże się, że wcale nie jest tak źle. Oczywiście dodatki takie jak mydelniczka, kubek na szczoteczki czy też lustro, sprawiają, że nasza łazienka może nabrać charakteru i będzie bardzo przytulna. Pamiętajmy, że nawet jeśli posiadamy niezbyt wielki budżet to da się coś zrobić, coś co pozwoli nam cieszyć się tą bardzo ważną przestrzenią w naszym mieszkaniu.

Oczywiście z czasem, kiedy uznamy, że tapety już nie zdają egzaminu, to zrobimy sobie kafelki, wszystko będzie nowoczesne, jednak jeśli w sytuacji przejściowej chcemy choć trochę poprawić swój komfort to również nowe tapety, farby i nowy lenteks zdadzą egzamin, ponieważ będzie świeżo, czysto i jasno, a o to chyba w tym wszystkim chodzi. Pamiętajmy również, że nasze idealne wyobrażenia muszą być spełniane powoli, ponieważ nikt od razu nie wybudował całego domu czy też nie spełnił swoich marzeń.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *