Menu

Małe i potrafi ucieszyć

Jakie elementy powinny się znaleźć w naszej łazience. Przede wszystkim będzie to prysznic lub wanna. Nie można zapomnieć o toalecie. Ważne jest również lustro, które będzie wisieć nad samą umywalką. To wszystko musimy pomieścić, najczęściej na małej przestrzeni. Tak jest głównie w mieszkaniach. Projekty małych łazienek są wykonywane najczęściej, co potwierdzają projektanci wnętrz.Galeria

Mała łazienka jest trudnym tematem. Niektórzy klienci biur projektowych chcą mieć w niej wszystko, a przecież nie jest to możliwe. Głównie chodzi o to, że nie da się pomieścić wanny i kabiny prysznicowej. Dlatego projekty małych łazienek zakładają dwie wersje. Jeśli ktoś usilnie chce mieć prysznic, musi zrezygnować z wanny lub postawić na kabinę nawannową. To jest chyba najlepsze rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują wziąć szybki prysznic, jak i normalną kąpiel. Projekty małych łazienek nie są tak rozbudowane, jak łazienek wielkich, które najczęściej występują w domkach jednorodzinnych.

Tutaj trzeba pewnych ograniczeń…

Tutaj trzeba pewnych ograniczeń. Można śmiało powiedzieć, że projekty małych łazienek charakteryzują się małą ilością instalowanych rzeczy, jak i skromnym wykończeniem, jasną kolorystyką ścian i podłogi, dużą powierzchnią lustrzaną.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *