Menu

Mała łazienka i różne możliwości jej urządzenia

Kupując mieszkanie, często mówimy:” Ciasne, ale własne”. Później jednak okazuje się, że nie potrafimy go nijak wyposażyć, zwłaszcza łazienki. Tymczasem nawet mała łazienka może mieć duży potencjał, trzeba tylko go dostrzec i wykorzystać. Urządzenie małej łazienki to sprawa, którą każdy z nas może wykonać samodzielnie.Ale zanim się tego podejmiemy, warto…

Ale zanim się tego podejmiemy, warto uwzględnić dwie rzeczy. Po pierwsze, nie zniechęcać się, ale znaleźć w tym przyjemność i pasję, a po drugie, poznać ciekawe triki pozwalające optycznie powiększyć wnętrza. Dzięki temu nawet twoja mała łazienka będzie wyjątkowa. Przy urządzaniu małej czy to łazienki, czy sypialni czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia trzeba pamiętać, aby nie przesadzić z ustawianiem różnych sprzętów czy dodatków. To, że jest miejsce, nie znaczy, że trzeba je zająć niemal w stu procentach. Końcowy efekt nie będzie najlepszy. Dlatego zawsze pamiętaj, aby w miarę możliwości zostawiać sporo wolnego miejsca na podłodze. Na przykład zrezygnuj ze stojących szafek łazienkowych na rzecz wiszących półek.

Lepiej w pełni zagospodarować ściany,…

Lepiej w pełni zagospodarować ściany, a podłogi zostawić wolne, wtedy łazienka będzie się wydawała większa i przestronniejsza. Druga sprawa to gra kolorów. Mają one duży wpływ na ogólne postrzeganie pomieszczenia i tak jasne kolory będą je optycznie powiększać, a ciemne – pomniejszać. Ponadto ważne jest lustro. Lustro w małej łazience powinno być duże, wtedy odbijając wnętrze, również je powiększy optycznie. Te rady pomogą ci urządzić małą łazienkę z powodzeniem.

4 komentarzy
  1. Tereska
  2. Wiola
  3. seksowny65
  4. BruceLee

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *