Menu

Łazienki nowoczesne – fototapeta

Już od dawien dawna nie kafelkujemy łazienek od góry do dołu płytkami. Na rynku znajdują się liczne rozwiązania, które pozwalają zabezpieczyć pomieszczenia przed wilgocią. Jednym z takich rozwiązań jest fototapeta. Jeżeli zbrzydł ci widok twojej wykafelkowanej z góry na dół łazienki, może właśnie przyszedł czas na remont.Pamiętaj, kafelki zaczynają być passe…

Pamiętaj, kafelki zaczynają być passe. Coraz więcej projektantów wnętrz odchodzi od nich wybierając inne możliwości. Ostatnio coraz częściej, choć nadal nieco niepewnie łazienki nowoczesne prezentują się niezwykłym rozwiązaniem jakim jest fototapeta. Taki zabieg pozwala łazienki nowoczesne przenieść do całkowicie innego świata. Jakiego. Wszystko zależy od ciebie. Możesz przenieść się na spowitą zachodzącym słońcem plażę, w tropiki lub do ulubionej stolicy danego kraju. Możesz także zaprojektować fototapetę na podstawie własnego zdjęcia z wakacji. Pamiętaj, łazienki nowoczesne lubią fototapety o dużych rozmiarach.

Najlepiej aby zajmowały całą ścianę,…

Najlepiej aby zajmowały całą ścianę, a dodatkowo odbijały się w lustrach. Sprawi to wrażenie głębi, a łazienki nowoczesne odwdzięczą się złudzeniem optycznym, które powiększy wasze pomieszczenie. Skoro architekci wnętrz łazienki nowoczesne stylizują obecnie zupełnie inaczej, to czemu takich pomysłów nie przenieść do swoich wnętrz?.

2 komentarzy
  1. przystojny35
  2. Ewa

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *