Menu

Klasycznie albo awangardowo

Wydaje się, że nie można wiele powiedzieć o pisuarach. Błąd. Za sprawą wyobraźni designerów, powstają tak niesamowite realizacje tego elementu wyposażenia łazienki, że… można się nieźle zdziwić. Na rynku elementów wyposażenia łazienek działo się już sporo. I dzieje się wciąż, bo coraz częściej codzienne elementy użytkowe przeradzają się w dzieła sztuki.Niesamowite realizacje zachwycają, czasami budzą niesmak, ale…

Niesamowite realizacje zachwycają, czasami budzą niesmak, ale jedno jest pewne – nie można przejść obok nich obojętnie. Po prostu się nie da. I można by pomyśleć, że co jak co, ale pisuary to już musza być takie, a nie inne. Ok. – designerska deska sedesowa, płytki, nawet zlew czy wanna. Ale pisuary. Nie – nie może być. No i masz – twórcy dobrali się i do tego elementu. To, co na pewno zadziwia, to brak tabu w projektach. Bo można znaleźć pisuary jako otwarte usta kobiece, wymalowane krwistoczerwoną szminką, albo imitacje jeszcze innych( mocniejszych w interpretacji )części ciała. Kiedy klient chce zaszokować i zamontować w łazience cos oryginalnego i niepowtarzalnego, jest wiele takich możliwości. Można też nowocześnie, ale bardziej delikatnie.

Po prostu – z pomysłem…

Po prostu – z pomysłem. Pisuar tylko z nadrukiem w środku( boisko do piłki nożnej, jakaś postać )– to wersja dla początkujących użytkowników, by łatwiej było trafić we właściwą przestrzeń. Są tez pisuary, które kształtem upodabniają się do przedmiotów. Może to być i muszelka. Tu takie dość metaforyczne nawiązanie do muszli klozetowej. Czy to jest modne i fajne. Na pewno jest niecodzienne i wyjątkowe. Reszta oceny to zdecydowanie kwestia gustu i upodobania. A z gustami się w końcu nie dyskutuje.

Jedna odpowiedź
  1. zniemiec

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *