Menu

Kilka słów o brodzikach

Wiele z naszych problemów podczas aranżacji wnętrza w naszej małej łazience bierze się z faktu, że nie zawsze zdajemy sobie tak do końca sprawę z tego, jakie elementy wyposażenia łazienki powinniśmy zamontować, aby łazienkę uczynić nie tylko ładną wizualnie, ale też wygodną dla użytkowników i funkcjonalną.


samochód rodzinny

Foto: pixabay.com

Niektórzy z nas są właścicielami naprawdę niedużych…

Niektórzy z nas są właścicielami naprawdę niedużych łazienek( przeważnie mieszkańcy bloków ), co dość poważnie ogranicza swobodę aranżacyjną i w takiej sytuacji warto rozważyć rozwiązania mniej standardowe. Jednym z ciekawszych pomysłów, który przy okazji pozwoli nam oszczędzić parę złotych, jest zamontowanie kabiny prysznicowej z brodzikiem zamiast tradycyjnej w naszych łazienkach wanny. Oczywiście takiej decyzji nie należy podejmować pochopnie i bez zastanowienia się nad potencjalnymi konsekwencjami, jednak warto mieć na uwadze, że kabiny z brodzikami są świetnym wyborem zwłaszcza dla tych osób, których łazienki mają nie całkiem typowy kształt, bo po prostu łatwiej je tam zainstalować niż jakąkolwiek wannę.

Niemniej jednak i przy wyborze samego brodzika trzeba trochę pomyśleć, bo są do kupienia tanie plastikowe oraz ceramiczne brodziki, które są zwykle nieco droższe. Te drugie jednak są dużo bardziej wytrzymałe, nie odkształcają się i są przy okazji niemal całkowicie odporne na plamy, co sprawia, że bardzo łatwo się je czyści. Minusem może być spora waga takiego brodzika, ale jeśli nasza podłoga utrzymuje wagę całej naszej rodziny, to i z ceramicznym brodzikiem sobie także poradzi bez najmniejszego problemu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *