Menu

Kabina nawannowa – dobre rozwiązanie do łazienki

Jeśli przy urządzaniu łazienki pytanie: prysznic czy wanna nie daje nam spokoju – kabina nawannowa będzie dla nas świetnym rozwiązaniem. Dlaczego. I co to właściwie jest kabina nawannowa. Kabina nawannowa to kabina połączona z wanną. Może to być kabina zasuwana na części wanny. Albo też – co jest rzadziej spotykane, kabina” zamykająca” całą wannę. Takie rozwiązanie umożliwia nam branie prysznica( nawet wysoko umieszczonego ), bez problemu zachlapania łazienki.A jeśli mamy ochotę na kąpiel w…

A jeśli mamy ochotę na kąpiel w wannie, wystarczy, że odsuniemy drzwi kabiny i możemy bez przeszkód korzystać z możliwości, jakie daje nam wanna. Kabina nawannowa będzie więc idealnym pomysłem dla kogoś, kto lubi jedno i drugie, albo w przypadku kiedy w domu mieszka kilka osób – każda o innych preferencjach. Na co zwrócić uwagę zastanawiając się nad takim rozwiązaniem. Przede wszystkim należy dokładnie wymierzyć naszą łazienkę. Zdecydujmy też, czy kabina nawannowa będzie nam potrzebna razem z wanną w komplecie, czy mamy już wannę i chcemy tylko dokupić do niej kabinę. Należy też przemyśleć jakiej wielkości będzie nam potrzebna kabina.

Pamiętajmy, że, w przypadku kiedy…

Pamiętajmy, że, w przypadku kiedy mieszkamy w kilka osób, nawet największa osoba powinna się w niej czuć swobodnie. Zwróćmy też uwagę na szkło w kabinie. Czy jest to wystarczająco grube szkło, a konstrukcja jest solidna. Wybierając i montując takie rozwiązanie, upewnijmy się, czy wszystkie elementy są szczelne. W końcu przeciekająca kabina nawannowa nie spełniałaby swojej roli. Porządnie wykonana kabina będzie wyglądała estetycznie i nowocześnie.

2 komentarzy
  1. Weronikaaa
  2. seksowny65

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *