Menu

Jak urządzić małą łazienkę – funkcjonalność

Kiedy kupujemy nowe mieszkanie zwracamy zazwyczaj uwagę na jego lokalizację, metraż i cenę. Do najczęściej dziś kupowanych mieszkań należą te o niezbyt dużej powierzchni, do 50 metrów. W takich lokalach łazienka jest z reguły niewielkim i nieustawnym pomieszczeniem. Planując jej remont szukamy pomysłów na to, jak urządzić małą łazienkę, aby stała się ona wygodna i jak najbardziej komfortowa.Planując aranżację tego pomieszczenia warto poszukać…

Planując aranżację tego pomieszczenia warto poszukać gotowych projektów i polecanych przez architektów rozwiązań, jak urządzić małą łazienkę. Rynek z wyposażeniem łazienkowym wciąż dynamicznie się rozwija i proponowane są coraz ciekawsze i funkcjonalne meble i sanitariaty. Jak urządzić małą łazienkę. Przede wszystkim funkcjonalnie. Każdy mebel wstawiony do tego pomieszczenia powinien być nie tylko ozdobą, ale również spełniać funkcje praktyczne. Dobrym pomysłem jest zakup narożnikowych szafek, które pozostawią dużo wolnej przestrzeni i nie będą zawadzały. Są one często bardzo pojemne i spełniają wiele funkcji, mogą np. służyć jako kosze na brudną bieliznę.

Pod umywalką powinniśmy zainstalować szafkę, która ukryje detergenty i środki czystości. Do wyboru mamy umywalki podblatowe, jak i cieszące się coraz większym powodzeniem umywalki nadblatowe. Na pytanie: jak urządzić małą łazienkę, każdy architekt bez wahania poleci nam kabinę prysznicową, która zastąpi tradycyjną wannę, a także doradzi wystawienie pralki do innego pomieszczenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *