Menu

Jak umiejętnie zamontować półkę łazienkową?

W łazience oprócz potrzebnych sprzętów sanitarnych, takich jak prysznic, umywalka czy WC musi też znaleźć się odpowiednie miejsce, gdzie poukładamy swoje drobne rzeczy, na przykład kosmetyki, środki czystości czy nawet zapasowe ręczniki. Przydaje się wtedy półka łazienkowa. Umieszczenie w łazience takiej półki może się z pozoru wydawać czymś łatwym, ale tak naprawdę trzeba to dobrze przemyśleć.Jak umiejętnie zamontować półkę łazienkową? – galeria

kosmetyki

Foto: pixabay.com

kosmetyki z apteki

Foto: pixabay.com

kosmetyki

Foto: pixabay.com

Jeśli chcemy umieścić ją na ścianie, musimy wybrać odpowiednią wysokość oraz miejsce, abyśmy mogli mieć do niej zawsze swobodny dostęp. Ważne też, aby na takiej wiszącej półce łazienkowej nie stawiać zbyt wielu rzeczy, gdyż mogłaby się zarwać pod ciężarem i stanowić dla nas niebezpieczeństwo. Dobrze, gdy półka łazienkowa znajduje się blisko umywalki oraz lustra, to bardzo ergonomiczne rozmieszczenie. Często w sklepie możemy zakupić lustra z wbudowaną półką, to bardzo fajne i mądre rozwiązanie. Półka taka powinna także pasować do wystroju łazienki, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i stylistycznym. Takich półek może być więcej niż jedna, pamiętajmy jednak aby rozmieścić je możliwie blisko siebie i w taki sposób, abyśmy patrząc na całość nie odnieśli wrażenia, że zostały one przymocowane przypadkowo, bez żadnego ładu i składu.

Półki łazienkowe zamontowane w umiejętny…

Półki łazienkowe zamontowane w umiejętny sposób mogą nie tylko stanowić dla nas funkcjonalne miejsce na ustawienie potrzebnych drobiazgów, ale także mogą świetnie komponować się na tle ściany, idealnie uzupełniając panującą na niej do tej pory pustkę i stanowić element dekoracyjny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *