Menu

Standard toalet dla niepełnosprawnych.

Każdy z nas ma potrzeby fizjologiczne, które co jakiś czas musi załatwiać. To nie zawsze jest dom. Czasami trzeba się załatwić w miejscu publicznym. To może być stacja benzynowa lub jakiś urząd. To również może być supermarket. W tych wszystkich miejscach są toalety dla luzi zdrowych ale coraz częściej pojawiają się specjalne toalety dla niepełnosprawnych.Oznacza to, że coraz częsciej myśli się…

Oznacza to, że coraz częsciej myśli się o dogodnościach dla takich właśnie osób. Bardzo ważne są odpowiednie wymiary toalety dla niepełnosprawnych. Nie może to być zwykłe wyposażenie toalety, jak dla ludzi sprawnych fizycznie. Przykładem są osoby na wózkach, które na pewno potrzebują o wiele więcej miejsca. Dlatego wymiary toalety dla niepełnosprawnych są o wiele większe, by mógł tam wjechac swobodnie wózek inwalidzki. Inną sprawą jest również kwestia specjalnych poręczy, dzięki którym osoba może się dźwignąć z wózka i usiąść na sedes.

Wymiary toalety dla niepełnosprawnych są ściśle…

Wymiary toalety dla niepełnosprawnych są ściśle określone. Zostały przewidziane standardowe procedury, które w takich miejscach muszą być wdrażane i przestzegane. Tylko wówczas można powiedzieć, że jest to miejsce dla takich osób. Jeśli wymiary toalety dla niepełnosprawnych się nie zgadzają, nie można wywiesić tabliczki z danym oznaczeniem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *