Menu

Gdy nie wiesz, jak urządzić małą łazienkę

Być może ktoś by powiedział, że mały metraż mieszkania to mały kłopot. Potrzeba mniej mebli, mniej materiałów wykończeniowych. Niestety posiadacze w szczególności małych łazienek wiedzą, że wcale tak kolorowo nie jest. Zasadniczy problem to odpowiedź na pytanie, jak urządzić małą łazienkę.Ograniczona przestrzeń wymaga bowiem specjalnych rozwiązań…

Ograniczona przestrzeń wymaga bowiem specjalnych rozwiązań. Wymaga też niestety wielu ustępstw i kompromisów. W małej łazience nie można mieć wszystkiego, bo nie wszystko się zmieści i dlatego z wielu urządzeń, czy udogodnień trzeba zrezygnować. Liczą się za to wszystkie pomysły, jak urządzić małą łazienkę, które oszczędzają choć odrobinę powierzchni lub przestrzeni. Internet podpowie nam sporo rozwiązań, trzeba tylko dobrze poszukać.

Istnieją różne pomysły. Można na przykład zdecydować się na urządzenia i armaturę w pomniejszonych rozmiarach – specjalne wąskie pralki lub takie ładowane od góry, malutkie umywalki, wąziutkie szafki. W temacie, jak urządzić małą łazienkę polecane są systemy dzięki którym unikamy tradycyjnej spłuczki, a na ścianie widoczny jest jedynie przycisk do spłukiwania wody. Doradzane są również rozwiązania kompromisowe, czyli prysznic zamiast wanny, ewentualnie – dla osób, które nie wyobrażają sobie życia bez wanny i prysznica – zgrabne wanienki z parawanem umożliwiającym korzystanie z prysznica.

Pomysły, jak urządzić małą łazienkę mają internauci, ale mają je te producenci armatury, akcesoriów i urządzeń sanitarnych. Na ich stronach internetowych również odkryjemy wiele pożytecznych inspiracji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *