Menu

Dwa w jednym

Łazienkowe metamorfozy połączone z najbardziej funkcjonalnymi pomysłami to świetne rozwiązanie na to, by mieć wszystko co nam potrzebne, a wcześniej wydawałoby się nam, iż już w naszej łazience nie ma na to miejsca. Od czego zatem są rzeczy potocznie nazywane dwa w jednym. Często narzekamy na małe łazienki, które dodatkowo z wielu względów np.kaloryfer, drzwi itp…

kaloryfer, drzwi itp. wydają się nam nieustawne. Rozkładamy ręce i ograniczamy się do podstawowego wystroju jakim jest sedes, wanna, umywalka i ewentualnie pralka. Mało kto uwzględnia fakt, iż w małej łazience bez problemu można posiadać wannę i prysznic. Nowatorskie podejście producentów stworzyło nam możliwość, gdzie wanny z prysznicem stają się bardzo popularne. Musimy tylko pamiętać, iż montaż baterii powinien być usytuowany po stronie, gdzie zamierzamy zamontować kabinę.

Dodatkowo, warto wiedzieć, że wanny z prysznicem…

Dodatkowo, warto wiedzieć, że wanny z prysznicem nie zajmują nam więcej miejsca, ponieważ kabina usytuowana jest na wannie, której mała część pełni także funkcję brodzika. Pozostała część wanny z prysznicem pozostaje do dyspozycji kąpieli bezpośrednio w wodzie, gdzie wystarczy rozsunąć drzwi od kabiny, otrzymując tym samym całą jej długość i szerokość ciesząc się tym samym takimi kąpielami, jakie nam odpowiadają w danym momencie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *