Menu

Dobry sposób na prysznic

Niektóre osoby mają w łazience wannę i nie są z tego zadowolone. Wolałyby mieć prysznic, bo najczęściej rano go chcą brać. Są takie osoby, którym nie chce się napuszczać pełnej wanny wody i leżeć w niej przez pół godziny. Jeśli ktoś nie może zdemontować wanny i zainstalować prysznica, wówczas może wykonać coś innego.Galeria

Może go uratować zwykła kabina nawannowa, którą montuje się do krawędzi wanny. Trzeba przyznać, że jest to bardzo dobry i praktyczny sposób, który umożliwia nam spokojne branie prysznica. Nie musimy się już martwić o to, że zachlapiemy całą łazienkę. To nie wchodzi w grę. Kabina nawannowa jest bardzo prostym wynalazkiem, który zastępuje wysłużone, materiałowe zasłony. One były wykonywane z miękkiego plastiku i swoim wyglądem przypominały ceratę na kuchennym stole. Być może był to ten sam materiał. Chodziło o to, by woda po tym ściekała, a nie wsiąkała.

Kabina nawannowa jest zrobiona z…

Kabina nawannowa jest zrobiona z takiego samego materiału, jak zwykła kabina prysznicowa, którą montuje się do brodzika. Z tym, że tutaj mamy montaż na skraju wanny. Najczęściej jest ona przesuwana. Jedno skrzydło jest zamontowane na stałe. Kabina nawannowa jest idealna dla tych rodzin, które korzystają z prysznica i biorą zwykłe kąpiele.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *