Menu

Ceramika sanitarna retro

Co jakiś czas historia lubi się powtarzać. Powracają dawne style, trendy i fasony. To co było niegdyś modne powraca do nas z nowym wydźwiękiem w zliftingowanej formie. Tak samo ceramika sanitarna zaczyna być stylizowana na starodawną. Ceramika sanitarna w stylu retro jest uwielbiana przez ludzi, który cenią sobie elegancję w pomieszczeniach, a jednocześnie nie chcą się godzić na zbytnią nowoczesność, która objawia się w ostrych krawędziach i całkowitym minimalizmie.Z myślą o takich klientach powstaje ceramika…

Z myślą o takich klientach powstaje ceramika sanitarna retro. Jednym z producentów umywalek i sedesów jest firma Kerra. Ich asortyment stylizowany na dawna modę posiada klasyczne kształty, które charakteryzują się obłością i unikalnością. Seria Retro wzorowana jest na greckich kolumnach, gdyż znajdziemy tutaj umywalkę i kompakt wc z postumentem. Wanna to przecież też ceramika sanitarna. Firma Kerra posiada w swoim asortymencie wannę wolnostojącą stylizowaną, która osadzona jest na ozdobnych, chromowanych nóżkach przypominających kocie łapy.

Ceramika sanitarna retro – galeria

Do takich urządzeń wystarczy dobrać odpowiednie baterie, a efekt retro murowany. Taka ceramika sanitarna nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak trzeba pamiętać, żeby poza urządzeniami włożyć do pokoju kąpielowego również ducha dawnych czasów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *