Menu

Ceramika do małych łazienek

Niedostatek miejsca jest zazwyczaj raczej poważnym problemem dla wszystkich właścicieli łazienek, jednak z oczywistych względów jest to najdotkliwszy kłopot dla posiadaczy tych naprawdę niedużych. Istnieją oczywiście sposoby na to, aby zwiększyć ilość dostępnego miejsca, ale pomimo tego sporo osób zwyczajnie się poddaje i przestaje nawet próbować.Niektórzy nawet nie próbują przemyśleć zastąpienia wanny…

Niektórzy nawet nie próbują przemyśleć zastąpienia wanny kabiną prysznicową, a to już naprawdę zła wiadomość, bo taka zamiana mogłaby praktycznie cały problem zlikwidować. Jest to rozwiązanie efektywne i długoterminowe, ale dające naprawdę niezłe rezultaty – przyrost wolnej przestrzeni jest zauważalny.

Trzeba tylko pamiętać, że sama kabina z czasem przestanie wystarczać, tak więc już zawczasu dobrze jest zaplanować stopniową wymianę całej ceramiki łazienkowej na taką, która bardziej pasuje do współczesnych standardów nie tylko designerskich, ale i ekologicznych. Już sam prysznic pozwoli na znaczące zredukowanie ilości zużywanej przez nas wody, ale jeśli zainstalujemy także jakąś kompaktową toaletę z dwustopniowym systemem spłukiwania oraz nowy kran dźwigniowy, to nasze rachunki za wodę zmniejszą się naprawdę radykalnie.

Ceramika do małych łazienek – galeria

Wspomniany kran dobrze jest dopasować do narożnego ceramicznego zlewu( ceramiczny ze względu na swą wytrzymałość, plamoodporność i łatwość w pielęgnacji, dzięki czemu przez lata wygląda jak nowy ), bo dzięki takiej kombinacji zyskamy dodatkowo przynajmniej kilkadziesiąt centymetrów kwadratowych wolnej przestrzeni podłogowej, a to w małej łazience bardzo duża ilość.

2 komentarzy
  1. Wojtas
  2. Tereska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *