Menu

Asymetria w modzie

Dawno już minęły czasy, kiedy wyposażenie domów i mieszkań cechowała mała różnorodność i podobieństwo. Obecnie żyjemy w czasach, kiedy na wzornictwo kładzie się duży nacisk i dzięki temu urządzając dom lub mieszkanie w bloku, mamy tak bogaty wybór propozycji wystroju i wyposażenia wnętrz, że może nas to przyprawić o przysłowiowy” zawrót głowy”.


blog o modzie

Foto: pixabay.com

Żadne wnętrze nie jest już…

Żadne wnętrze nie jest już takie samo i żadna łazienka nie jest podobna do innej. Również w” modzie łazienkowej” można zaobserwować pewne trendy i tendencje. Z pewnością najwięcej miejsca w każdej łazience zajmuje wanna, i dlatego wybór odpowiedniego modelu nie jest sprawą bagatelną. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się wanna asymetryczna. Ale jedna wanna asymetryczna nie równa drugiej. Producenci zadbali o to, aby i tu dać nam duży wybór i zaspokoić nasze wymagania i fantazje. W naszej łazience może więc stanąć wanna asymetryczna z wbudowanym radiem, ze specjalnym siedziskiem i wyprofilowanym oparciem oraz z różnego rodzaju urządzeniami do masażu.

blog o modzie

Foto: pixabay.com

Dużą zaletą wanny asymetrycznej jest jej funkcjonalność i estetyka, gdyż doskonale komponuje się w każdej łazience i podnosi jej standard. W zależności od zasobności naszych portfeli i wielkości pomieszczenia, w którym będzie umiejscowiona, możemy zafundować sobie wannę o większych gabarytach i dodatkowo wyposażyć ją w różnego rodzaju parawany i harmonijkowe zasłony. Tak wyposażona wanna asymetryczna z pewnością spełni swój funkcjonalny cel, ale także będzie powodem naszej dumy.

2 komentarzy
  1. Maryśka
  2. Weronikaaa

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *