Menu

Albo łazienka albo wypad z gry

W branży turystycznej obowiązuje pewna jakość standardów. Jeśli ktoś nie jest w stanie im sprostać szybko wypada z rynku i przestaje się liczyć jako poważny konkurent. Powinni wbić to sobie mocno do głowy właściciele hoteli, moteli, pensjonatów, domków turystycznych, schronisk młodzieżowych i innych obiektów turystycznych.Ich pozycje w tej branży…

Ich pozycje w tej branży budują także łazienki turystyczne. Być może dla wielu wydaje się śmieszne, że coś takiego jak łazienki turystyczne może przesądzać o tym, czy jest się uważanym za poważnego działacza na polu świadczenia usług turystycznych. Warto chwilę się zastanowić, po czym dojdzie się do wniosku, że rzeczywiście spełnienie minimum wymagań związanych z dostępnością i wyposażeniem łazienek w obiektach turystycznych jest rzeczą niesłychanie ważną. Okazuje się, że bardzo duża liczba osób, szukających dobrego miejsca na wypoczynek, przy jego wyborze kieruje się kryterium, w którym stawia się pytanie, o to czy w pokojach są łazienki turystyczne.

Gdy odpowiedź jest negatywna przyszły turysta na…

Gdy odpowiedź jest negatywna przyszły turysta na 90% zrezygnuje z wynajmu pokoju w takim obiekcie. Zatem lekceważenie tej kwestii jest zawodowym samobójstwem kogoś, kto chce długo działać w branży hotelarskiej.

Jedna odpowiedź
  1. Wiola

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *